Dziecko

Mamy cię!

8 lipca 2014
Prawa dolna jedynko. Na tydzień przed 7 miesiącem wreszcie wykluł się ząb. Pierwszy ząb!

Niby nic, a cieszymy się jak wariaci. Tzn. my, dorośli. Matylda się cieszy, że my się cieszymy i wszyscy są zadowoleni. Obyło się bez marudzenia, płaczów i kiepskiego samopoczucia. Bez lukru, naprawdę mamy takie dziecko! Wyjście ząbka poprzedził prawie dwutygodniowy katar (a co za tym idzie kilka nocy poziom hard…). Ale do tej pory nie wiem, czy miało to jakiś związek, czy po prostu przyplątała się infekcja.
Oczywiście, nie ma czemu jeszcze robić zdjęcia, dlatego takie tam londyńskie fotki:)

Podobne wpisy

16 komentarzy

  • Reply Kaaaciulkaaa 8 lipca 2014 at 20:00

    Śliczna dziewczynka:)

  • Reply Domi Z 8 lipca 2014 at 21:17

    Prześliczne jesteście 🙂
    Myślę że miało związek z ząbkami, u nas był katar, wyszła jedna górna jedynka i znikł, za kilka dni znowu się pojawił a idzie druga, ale mimo wszystko podaję wapno bo myślę sobie że może alergia na pyłki przy rodzicach alergikach 😉

    • Reply radoSHE 9 lipca 2014 at 08:43

      Z dwojga złego to już wolę, żeby to była infekcja, niż zapowiedź ząbków:) Łatwo nie było:)

    • Reply Mama w Hamburgu 9 lipca 2014 at 10:19

      Domi macie już tą górną jedynkę? U nas się żnie i żnie i wyjść nie może 😛

    • Reply Domi Z 9 lipca 2014 at 14:20

      U nas idą jeden po drugim, odpocząć się nie da ! Chociażżżż jak zaczęły się wyżynać ze 2 tyg było średnio, teraz jakby nic się nie działo 😉

      Mamy górną jedynkę , łopatkę piękną bialutką, druga już tuż tuż, myślę że tydzień, max dwa i też będzie super kasownik 😉

  • Reply evay 8 lipca 2014 at 23:23

    genialny Londyn!
    były takie na Openerze, ale ciotka biedna jak zwykle była 🙂

    • Reply radoSHE 9 lipca 2014 at 08:42

      a w primemarku kilka funciaków:)

  • Reply bunio 9 lipca 2014 at 08:35

    Gratuluję pierwszego ząbka i życzę kolejnych równie bezbolesnych perełek w buźce 🙂

  • Reply Mama w Hamburgu 9 lipca 2014 at 10:19

    Gratulujemy ząbka 🙂
    Ślicznie wyglądacie 🙂

  • Reply Zuzi Clowes 9 lipca 2014 at 17:40

    No pięknie dziewczyny!!!! Gratulacje ząbkowe!

  • Reply Ruby Soho 9 lipca 2014 at 20:57

    czy ja już wspominałam jakie Wy słodkie jesteście? to zdjęcie gdzie leżycie sobie razem.. widzę tylko dwie pary ślicznych oczu – przejrzyste błękitne i brązowe. Cudne zdjęcia jak zawsze!

  • Reply Misako - matka po japońsku 10 lipca 2014 at 22:10

    Boże ja na ten ząb czekam, czekam, czekam…cierpi Chibi , cierpimy my. Poliki spuchnięte, a od wczoraj katar (też nie wiem czy ma związek). Mała obsesyjnie wcina wszystko co się da, odmawia KP i jest ogólnie HC.
    Ech zazdroszczę, że 1 z 20 masz za sobą 😀

    • Reply radoSHE 11 lipca 2014 at 07:44

      no na pierwszy to się trzeba naczekać, później już leci (podobno):) U nas od dwóch dni znowu wszystko w paszczy, z kp mamy to samo i dodatkowo widzę zaczątki kataru(tfu, tfu)więc chyba szykuje się powtórka z rozrywki..

  • Reply Agnieszka Czaja 11 lipca 2014 at 16:04

    Gratulacje 😉 piękne dzieciątko <3 a co do ząbka to katar jak najbardziej mógł być od tego. U nas pierwszy pojawił się dopiero w 10 miesiącu, później wychodziły po 3 na raz. Też bez płaczu i zbędnych zgrzytów 🙂 Pozdrawiamy!

  • Reply Faye Valentajn 11 lipca 2014 at 22:14

    no to teraz już z górki, będzie tylko wysyp, i pieknie usmiechniete uzębienie ;P Słodziaki jestescie, jak bede w Wawie koniecznie musimy sie spotkac

  • Odpowiedz