Dziecko

Tupot małych stóp, czyli Matylda chodzi!

4 lutego 2015

Tak! Nasz Matyldek chodzi!!! Pękam z dumy, ale kto by nie pękał! Wszak to rozwojowy kamień milowy! Mała wielka rewolucja! Stopniowało nam dziecko napięcie mistrzowsko. Od pierwszych nieśmiałych samodzielnych kroczków do prawdziwego chodzenia minął chyba miesiąc. Oczywiście, że się niecierpliwiłam! Ale nie przyśpieszaliśmy niczego i w końcu się doczekaliśmy! Także chwalę się, a co! ♥ ♥ ♥

Podobne wpisy

16 komentarzy

  • Reply Rozalia Ryszczuk 4 lutego 2015 at 20:36

    ja nie mogę się doczekać kiedy młody zacznie raczkować 🙂 każda mama oczekuje postępu w rozwoju swojego malucha i za każdym razem chcemy więcej i więcej 🙂 Teraz pewnie będziesz wyczekiwać słowa " Mama" 🙂

    • Reply radoSHE 5 lutego 2015 at 08:07

      Ach, mama już jest od dawna. Ale faktycznie denerwowałam się trochę, bo tata były duuuużo wcześniej. Też najpierw nie mogłam doczekać się raczkowania, później chodzenia…ale kamienie milowe zostały zdobyte i teraz może już wszystko iść swoim tempem:)

  • Reply lifeloversdiary 5 lutego 2015 at 20:22

    ten niepewny krok, urzekające! <3

  • Reply Anonimowy 6 lutego 2015 at 09:08

    Słodziak 🙂 Teraz już z górki. Pozdrawiamy ciepło, stałe czytelniczki Marta i Łucja (2 dni młodsza od Matyldy ��).

    • Reply radoSHE 6 lutego 2015 at 14:28

      O super! Łucja już pewnie śmiga na własnych nóżkach ?:)

  • Reply Panna Oceanna 6 lutego 2015 at 10:46

    Cudo! Gratulujemy!

  • Reply Zuzi Clowes 6 lutego 2015 at 13:10

    <3

  • Reply Anonimowy 6 lutego 2015 at 14:13

    OOOOOOOOOOOO uwielbiam 🙂 Jakie tańce 🙂 Pozdrawiamy, Stałe czytelniczki J. i M.

    • Reply radoSHE 6 lutego 2015 at 14:29

      Tańce hulańce 🙂 Pozdrawiamy również serdecznie!

  • Reply Retromoderna 6 lutego 2015 at 15:15

    Brawo

  • Reply Paula W. 6 lutego 2015 at 21:35

    Jak już pisałam na fejsbuniu – Mati chodzi i tańczy jednocześnie 🙂

  • Reply Instytut Doświadczeń 6 lutego 2015 at 22:16

    Gratulujemy z Polką Matyldzie (i dumnym rodzicom, bo pewnie nie Ty sama pękasz z dumy, co?)

    • Reply radoSHE 6 lutego 2015 at 23:14

      no raczej! Razem pękamy, jak te odpustowe baloniki 🙂

  • Reply Ruby Soho 6 lutego 2015 at 22:50

    wspaniale 🙂 u nas to samo, ten pijany krok i trzymanie się niewidzialnej liny 🙂
    Uwielbiam:) Ucałowania dla Matyldy od zakochanej cioci!

  • Reply Domi Z 7 lutego 2015 at 13:22

    Cudnie chodzi ! Jest radocha !

  • Reply Dwa lata | radoSHE 13 grudnia 2015 at 23:51

    […] choć pewne atrybuty niemowlęctwa wciąż z nami są 😉 Zmieniłaś się jednak niesamowicie! Odkąd nauczyłaś się chodzić, jesteś w permanentnym ruchu. Uściślając, w permanentnych podskokach, bo to Twoja najczęstsza […]

  • Odpowiedz