O mnie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cześć! Jestem Aga!
Z wykształcenia filolog, z zawodu marketingowiec, z powołania matka, a z pasji blogerka. Aktualnie mieszkanka Warszawy, choć liczę, że to nie moje miejsce docelowe. Z natury całkiem sympatyczna i towarzyska. Być może czasami zbyt emocjonalna, a już z pewnością za bardzo niecierpliwa. Introwertyczka, choć wszyscy myślą, że wręcz przeciwnie. Po prostu lubię dużo rozmawiać. Do szaleństwa zakochana w swojej rodzinie.

Miłośniczka nowych mediów, marketingu internetowego, storytellingu i komunikacji. Nie mogę żyć bez dobrej literatury, takiej co ściska za gardło i miażdży serce. Uwielbiam ludzi nieprzeciętnych. W praktyce wszystkich, bo każdy człowiek ze swoją historią jest zupełnie wyjątkowy. Marzę głównie o jednym: o podróżach. A marzenia trzeba realizować, co też ochoczo czynię.

Poza tym czasem przeklinam, chciałabym mieszkać w kamienicy, nie pijam kawy z mlekiem sojowym.

Impulsem do założenia bloga było pojawienie się na świecie mojej córki. Pięcioletniej obecnie Matyldy. A z bloga zrodziła się pasja; do pisania. Bloguję od stycznia 2014 roku. Piszę o tym co mnie dotyka, inspiruje i porusza. Piszę o naszej codzienności oraz o życiu w mieście. Jestem kolekcjonerem dobrych momentów, którymi uwielbiam się dzielić. Ale sięgam też po tematy trudne, spychane na margines w publicznym dyskursie. I to właśnie ta część blogowania przynosi mi najwięcej satysfakcji. Tworzenie treści o długim terminie przydatności. Witaj w moim miejscu w sieci!

Bądźmy w kontakcie! Zapraszam do:
– polubienia Fanpage’u radoSHE.pl
– obserwowaniu radoSHE na Instragramie
– wysyłaniu maili na radoshe.blog@gmail.com