Biuro Rachunkowe Correct Consulting

Żródło: https://brcc.pl/

BRCC (Biuro Rachunkowe Correct Consulting) to profesjonalne wrocławskie biuro rachunkowe z ponad 10-letnim doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia potwierdzające nasze kwalifikacje zawodowe, co zwiększa nasze kompetencje przy obsłudze księgowej spółek. BRCC posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo Naszym Klientom.

Nasza oferta

W naszym biurze prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie usług księgowych, rozliczeń podatkowych, ZUS, prawa gospodarczego, prawa cywilno-prawnego oraz prawa pracy. W zakres naszych usług wchodzi również audyt kadrowo-płacowy, czyli m.in. weryfikacja ewidencji czasu pracy czy weryfikacja zawartych umów cywilnoprawnych i ich rozliczeń, a także szkolenia BHP. Pomagamy również w przejściu z księgowości uproszczonej na pełną księgowość. Biuro ma również duże doświadczenie w wyprowadzeniu ksiąg rachunkowych z błędów księgowych. Do prowadzenia obsługi księgowej używamy najwyższej jakości programów gwarantujących rzetelny obraz sporządzanych zapisów księgowych oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Pracujemy również na programach Klienta, prowadzimy pełną księgowość spółki prawa handlowego, zapewniamy rzetelną pomoc oraz doradztwo w obsłudze księgowej spółek.
Proponujemy współpracę małym i średnim firmom oraz osobom fizycznym w naszej siedzibie lub u Klienta. Gwarantujemy bezwzględne bezpieczeństwo informacji, ochronę danych osobowych, rzetelność wykonywanej pracy i odpowiedzialność.

Usługi dodatkowe

Oferujemy również szeroki zakres usług dodatkowych związanych z obsługą księgową. Zajmujemy się m.in. rozliczaniem delegacji, reprezentacją Klienta w Urzędzie Skarbowym oraz podczas kontroli podatkowych. Możemy ponadto kontrolować poprawność wpłat do U.S. czy przygotowywać przelewy na zobowiązania podatkowe. Możemy prowadzić sprawny nadzór nad terminami, limitami oraz czynnikami mającymi wpływ na uzyskanie lub utratę prawa do w/w formy opodatkowania, a także zająć się założeniem działalności gospodarczej.
Oferujemy również usługi finansowo-księgowe, takie jak przygotowanie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane i rozliczenia roczne osób fizycznych.

Od czego zależy cena usług?

Nasze biuro oferuje konkurencyjne na rynku stawki. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i tak też dobieramy zakres świadczonych usług oraz ich koszt. Chcemy przede wszystkim, aby współpraca była korzystna dla obu stron. Koszt usług zależny jest od formy prawnej przedsiębiorstwa, rodzaju prowadzonej działalności i przede wszystkim od średniej ilości dokumentów księgowych w każdym okresie rozliczeniowym. By uzyskać od nas proponowaną wycenę, wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Jak najszybciej wyślemy e-mail z wszystkimi szczegółami. Na naszej stronie dostępny jest również formularz kontaktowy, poprzez który można wysłać do nas wiadomość w razie jakichkolwiek innych pytań.