Chcesz być zadowolona ze swojego odbicia? Skorzystaj z naszych wskazówek, zanim odwiedzisz butik!

Wygląd to nie wszystko, ale z pewnością jego dopracowanie jest czymś, na czym zależy każdej z nas. Na szczęście nie chodzi tylko o to, co masz zapisane w genach. Chcesz wiedzieć czego potrzebujesz, aby wyglądać jak najlepsza wersja siebie? Absolutną podstawą, aby dobrze wyglądać jest to, że potrzebujesz mieć w swoim życiu elementy takie jak:

  • odpowiednie nastawienie,
  • fajny styl,
  • dobry butik sklep.

Skorzystaj z tych wskazówek i trików, którymi podzielimy się z Tobą w niniejszym artykule – a To wszystko będziesz mieć w zasięgu ręki. Zaczynamy!

Jak dobrze się ubierać i mieć fajny styl?

Poświęć trochę czasu, aby wybrać ubrania, które są dla Ciebie wygodne i które sprawiają, że z przyjemnością patrzysz w lustro. Pamiętaj, że wygoda nie oznacza ubierania się tak, jakbyś właśnie wstała z łóżka. Jednocześnie pamiętaj, że bycie szykownym nie oznacza podążania za każdym trendem, który prezentuje Ci butik sklep. Nigdy nie noś czegoś, co nie pasuje do kształtu Twojego ciała tylko dlatego, że jest na czasie (!).

Bądź stylowa i naucz się ubierać odpowiednio do swojego typu sylwetki jako kobieta świadoma swoich atutów. Przeglądając modny butik sklep, jak LaLaLa bądź inny na tak wysokim poziomie, patrz na kolory i kroje, które sprawiają, że wydajesz się szczuplejsza. Poza tym pamiętaj, by zawsze ubierać się odpowiednio do okazji. Wybierasz się do kina? Postaw na swobodny look. Będziesz po prostu wyglądać, jakbyś za bardzo się starała w swojej sukience na wieczorne wyjścia. To samo dotyczy wyjścia na miasto do klubu – zostaw trampki w domu i poświęć chwilę na wystrojenie się, aby zaimponować wszystkim, których napotkasz.

Jaki jest Twój idealny look?

Określ pożądany wygląd, który chciałbyś mieć i dąż do niego. To zależy tylko od Ciebie, kim chcesz być! Chcesz być profesjonalistką? Wolisz sportowy styl? Odpowiedzenie sobie na to pytanie z całą pewnością ułatwi określenie Twoich priorytetów. Upewnij się jednak, że nie naśladujesz stylu przyjaciółki – często to nie sprawdza się ze względu na różne rozmiary i kształty ciała. Nie bój się wyglądać inaczej od innych – to zawsze jest początkiem do określenia swojego własnego stylu, więc jeśli butik sklep ma coś, co wpadło Ci w oko, nawet jeśli nie miałaś jeszcze czegoś takiego na sobie, nie bój się eksperymentować. Dążenie do idealnego looku to często korzystanie właśnie z metody prób i błędów. Jeśli zostaniesz pochwalona lub jeśli po prostu poczujesz się dobrze w tym, co na siebie założysz – będziesz wiedziała, że jesteś na dobrej drodze.

Butik sklep i fajny strój to nie wszystko – czas na makijaż!

Dowiedz się, jak prawidłowo nakładać makijaż. Źle nałożony makijaż sprawi, że będziesz wyglądać gorzej, a nie lepiej, nawet jeśli czekasz aż butik sklep dostarczy Ci idealnie dopasowane do Ciebie i Twojej figury ubrania, to nic Ci po nich, jeśli nie będziesz dobrze pomalowana. Jeśli masz skłonność do nadmiernego nakładania makijażu, poeksperymentuj z noszeniem naturalnie wyglądającego makijażu. Aby zaakcentować swoje oczy, powinnaś także nauczyć się prawidłowego kształtowania brwi. Mniej znaczy więcej – również w tej kwestii. W przypadku makijażu minimalistyczny wygląd prawie zawsze sprawi, że będziesz wyglądać lepiej, niż gdy przesadzisz.

Na koniec przypominamy: bądź pewna siebie. Poczucie własnej wartości może dać niesamowitą przemianę. Na początek popraw swoją postawę, aby wyrazić pewność siebie – zgarbiona fashionistka – to nigdy nie wygląda seksownie. Kiedy już to zrobisz, naucz się nawiązywać kontakt z ludźmi za pomocą mowy ciała, aby również wyglądać na bardziej przystępną. Pewność siebie jest prawdziwym seksapilem, stylem i lookiem idealnym.