źródło: pixabay.com/ArturLuczka

Jaki smartwatch wybrać?

Konsumenci coraz częściej szukają sposobów na ułatwienie sobie życia, a smartwatche zapewniają rozwiązanie. Nie musisz już wyciągać telefonu, aby sprawdzić godzinę lub zobaczyć, czy dostałeś nowe SMS-y – możesz po prostu spojrzeć na swój nadgarstek, gdzie Twój smartwatch będzie dyskretnie przekazywał Ci wszystkie te informacje.

Dostęp do aplikacji jest również znacznie łatwiejszy, gdy masz smartwatch – nie musisz grzebać w torebce lub zdejmować rękawiczek, aby znaleźć telefon i uruchomić na nim aplikację. A dzięki takim funkcjom jak Google Now i integracja z Siri będziesz mógł robić jeszcze więcej rzeczy za pomocą przycisku lub polecenia głosowego.

Smartwatche są wyposażone również w technologię śledzenia kondycji, co czyni je idealnymi towarzyszami dla tych, którzy chcą utrzymać zdrowy styl życia. Zegarek pomoże śledzić, ile kroków robisz każdego dnia i jak często jesteś aktywny – co ułatwi użytkownikom realizację ich celów zdrowotnych.

Zegarek Apple jest elegancki, piękny i szybki. Ma mnóstwo funkcji śledzenia zdrowia i kondycji, a ponadto funkcjonuje jako smartwatch, co jest jego najlepszą cechą. Apple Watch wygląda świetnie zarówno na kobietach, jak i mężczyznach i jest idealnym prezentem dla kogoś, na kim naprawdę Ci zależy.

Pebble Time jest nieco grubszy niż zegarek Apple, ale dzięki temu łatwiej go odczytać, gdy jesteś w ruchu. Jego bateria wytrzymuje do siedmiu dni między ładowaniami, co jest znacznie lepsze niż 18-godzinna żywotność baterii Apple Watch. Posiada również mikrofon, więc możesz go używać do prowadzenia rozmów bez użycia rąk.

Samsung Gear S2 to uniwersalny smartwatch, który działa tak, jak zwykły zegarek. Nie ma wielu funkcji fitness, ale ma imponującego asystenta głosowego, który zrobi dla Ciebie wszystko, od wysyłania SMS-ów po planowanie spotkań. Możesz zmienić jego opaski na coś bardziej stylowego, jeśli chcesz dopasować swój strój, zbyt.

Moto 360 Sport ma wbudowany GPS, więc możesz go używać do biegania lub jazdy na rowerze bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Ma również czujnik tętna. Wejdź również na https://intely.pl/