Kuchnia śródziemnomorska

Źródło: https://buon-appetito.pl/

Kuchnia śródziemnomorska słynie ze zdrowej i nieprzetworzonej żywności, która pozytywnie wpływa na kondycję całego organizmu. Dobrze dobrane składniki odżywcze wspierają prawidłową pracę jelit oraz poprawiają koncentrację. Kuchnia śródziemnomorska jest uważana za najzdrowszy jadłospis na świecie. Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty z Włoch, Francji czy Hiszpanii, zachęcamy do skorzystania z oferty śródziemnomorskich delikatesów sklepu Buon Appetito.

Śródziemnomorskie przysmaki od Buon Appetito

Buon Appetito to internetowy sklep z siedzibą w Białymstoku, w którym kupisz zróżnicowane produkty spożywcze z krajów śródziemnomorskich. W naszym asortymencie znajdziesz oryginalne włoskie, francuskie i hiszpańskie składniki, z których możesz przyrządzić wykwintne posiłki, charakterystyczne dla krajów znad Morza Śródziemnego. W naszym sklepie dostępnych jest wiele rodzajów świeżych i ekskluzywnych wędlin, serów, sosów i kremów z warzyw i grzybów, a także przetworów warzywnych, takich jak karczochy, papryki i cukinie w zalewach i oliwie. W ofercie posiadamy również różne bazowe produkty do włoskich dań. Do prawdziwej włoskiej pizzy możesz wykorzystać naszą mąkę od renomowanych producentów lub gotowe spody do pizzy, a jeżeli planujesz przyrządzić danie z makaronem, możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty włoskich makaronów. Poza tym posiadamy również jakościowe oliwy z oliwek, tradycyjne słodycze śródziemnomorskie czy wysokiej jakości oliwki.

Prawdziwe włoskie alkohole

Flagową częścią naszej oferty są wina nalewane z beczki. W naszym sklepie znajdują się nalewaki, z których lejemy wino do butelek o pojemności 0,75 l. W asortymencie mamy wina różnych producentów, zarówno białe, jak i czerwone, z różnych regionów Włoch, ze szczepów Chardonnay, Negroamaro-Primitivo, Pinot Bianco, Merlot, Trebbiano, Sangiovese oraz Sauvignon. Zakup całej beczki włoskiego wina jest doskonałym pomysłem na wydarzenia takie jak urodziny, impreza firmowa czy wesele.