NAJLEPSZY PROGRAM DO PROJEKTOWANIA

Dynamicznie przekształcająca się branża architektoniczna to wyzwanie dla producentów oprogramowania. Muszą sprostać wysokim wymaganiom i stworzyć rozwiązania skrojone na miarę potrzeb użytkowników. Projektowanie wnętrz powinno odbywać się w przyjaznym środowisku. Ważne, aby oprogramowanie wyposażone było w bogatą bibliotekę modeli 3D, które ograniczą konieczność wykonywania parametrycznych projektów od podstaw.

Wybór narzędzia jest podstawowym aspektem. Program do projektowania wnętrz 3D pozwala tworzyć precyzyjne komponenty oraz analizować najmniejsze szczegóły projektu. Samo projektowanie to jednak nie wszystko, duże znaczenie mają profesjonalne wizualizacje wnętrz umożliwiające zapoznanie się z planowaną aranżacją mieszkania, a także wpływają na prestiż firmy projektowej lub pojedynczego specjalisty.

ARCHLine.XP umożliwia tworzenie profesjonalnych wizualizacji przy użyciu wbudowanego silnika renderującego, pozwala stawiać zaawansowane moduły. Modelowanie 3D oraz wysokie standardy projektowe za pośrednictwem technologii BIM to to kolejne ważne zalety, jakie zagwarantowane są przez to oprogramowanie. Komfort użytkownika to podstawowy wyznacznik funkcjonalności oprogramowania.

Projektowanie wnętrz za pomocą profesjonalnych narzędzi to wymóg współczesnych standardów biur architektonicznych. Profesjonalne wizualizacje wnętrz bardzo często jedno z podstawowych wyznaczników, jakie przemawiają dla klienta na korzyść w przypadku wyboru odpowiedniego wykonawcy.

Wyposażenie narzędzi w technologię BIM jeszcze do niedawna uznawane było za dodatkową zaletę, jednak teraz postrzega się to raczej jako standard. Projektowanie wnętrz jest bardziej precyzyjne, dzięki możliwości przenoszenia informacji o zmianach nanoszonych w projekcie bez ryzyka utraty danych, a także możliwość kooperacji ze specjalistami z różnych branż w jednym pliku. Taką możliwość gwarantuje właśnie program do projektowania wnętrz 3D ARCHLine.XP.