Najpopularniejsze aplikacje taksówkowe w Polsce

Wielu z nas w trakcie weekendu postanawia się zrelaksować i wyjść ze znajomymi na miasto, z kobietą do restauracji lub spędzić czas w jakimś dobrym barze. Problemem często okazuje się powrót do domu. Prowadzenie samochodu po spożyciu wszelakich trunków jest niewskazane, z kolei komunikacja miejska o późnych godzinach bywa niebezpieczna. Rozwiązaniem nasuwającym się na myśl jest zamówienie taksówki. W dzisiejszych czasach sporo taksówek posiada własne aplikacje pozwalające klientom na zamówienie wozu, sprawdzenie kosztów usługi oraz przegląd trasy którą kierowca ma zamiar się kierować.

Taksówka aplikacja – CAB4YOU

Aplikacja CAB4YOU to system zamawiania taksówek różnych przewoźników. Aktualnie działa w kilkudziesięciu miastach Polski, pozwala na podgląd taksówek na mapie, oszacowuje czas oczekiwania oraz przybliżoną cenę trasy. Przy wyborze taksówki niektórych firm, mamy możliwość poproszenia o klimatyzację, przewóz zwierząt, przejazd z taksówkarzem mówiącym po angielsku lub niemiecku.

Taksówka aplikacja – UBER

Uber to aplikacja, która zmieniła pogląd na taksówki na całym świecie. Dostępna w 68 krajach taskówka aplikacja daje możliwość na zostanie taksówkarzem osobom z odpowiednim stażem oraz samochodem w dobrym stanie technicznym. W Polsce możemy korzystać z ubera w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście oraz Poznaniu. Jako klient, masz dostęp do cennika, płatności bezgotówkowych, oceniania kierowców oraz dzielenia opłat za przejazd na kilka osób. W aplikacji mamy też dostęp do podglądu pozycji kierowców, jednak nie zamówimy samochodu na daną godzinę. Jedyną opcją jest zamówienie tu i teraz.

Taksówka aplikacja – MyTaxi

MyTaxi to aplikacja taksówkowa działająca w Warszawie i Krakowie. Dużym jej plusem jest możliwość korzystania ze wszelakich zniżek i kuponów promocyjnych. W aplikacji mamy opcję  takie jak przewóz małych zwierząt, kurs na lotnisko oraz opcję nadania przesyłki. Jest opcja płatnicza kontem PayPal lub za pomocą danych karty płatniczej podanych na swoim koncie w aplikacji.