Odkurzacze trójfazowe w przemyśle

Wykonywanie niektórych obowiązków zawodowych w przestrzeni przemysłowej wymaga dopasowania optymalnych technologii porządkowych. To głównie odkurzacze trójfazowe charakteryzujące się ciekawymi właściwościami. Dlaczego warto zainwestować w taki sprzęt?

Główne właściwości urządzenia dla przemysłu

Odkurzacze trójfazowe to przede wszystkim wysoka moc, przekraczająca z reguły 2kW, co umożliwia zebranie ciężkich zabrudzeń, chociażby niebezpiecznego pyłu. Takie urządzenie sprawdza się przy szybkim porządkowaniu typowych stref roboczych i gwarantuje zachowanie maksymalnych standardów BHP. Poza wysoką mocą warto zaznaczyć wydajność pojemnika na nieczystości. To pojemnik znacznie większy w porównaniu do klasycznych, domowych, czy nawet niektórych przemysłowych odkurzaczy. Gdzie odkurzacze trójfazowe przydają się najbardziej? Głównie w sektorze farmaceutycznym, OEM, spożywczym

Wysoka moc i efektywność porządków, dzięki dużemu pojemnikowi

Wskazane odkurzacze nadają się doskonale do usuwania pyłów, nawet azbestowych (popularna usługa w niektórych branżach). Przed zakupem sprzętu upewnij się, co do jakości filtra i systemu działania. Im więcej inteligentnych systemów, tym ogólnie lepiej dla użytkownika ze względu na elastyczność organizacji porządków w przestrzeni roboczej. Duża moc odkurzacza, przystosowanie do ciężkich warunków, ogromny zbiornik, nowoczesne filtry (rzadka wymiana) to tylko niektóre z najważniejszych zalet podobnej inwestycji. Poza tym do odkurzacza podłączysz wiele zróżnicowanych węży, co naturalnie rozszerzy możliwości pracy. Jeżeli dbasz o normy BHP taka inwestycja sprawdzi się doskonale.