Perfumy

Sztuka uwodzenia zapachem nie jest traktowana poważnie, co nie znaczy, że nie istnieje. Jak donosi nauka, niektóre perfumy działają na te ośrodki w mózgu mężczyzny, które kontrolują emocje, a to może się okazać nader obiecującym początkiem znajomości. Wielcy kreatorzy perfum dodają, że aby prawdziwie zawrócić komuś w głowie, najlepiej postawić na sprawdzone nuty zapachowe.

Królowa wanilia

I chociaż mężczyźni nie lubią słodkich zapachów, które określają je jako ciężkie i duszące, to wanilia jest tu wyjątkiem. Nie powinno to dziwić, bo wanilia stymuluje wydzielanie testosteronu oraz estronu, przez co działa niczym rasowy afrodyzjak. Ani za ciężka, ani nazbyt słodka ma tę niezwykłą właściwość, że podoba się jednakowo mężczyznom i kobietom. Zdaniem wielu, za najpiękniejsze perfumy damskie pachnące wanilią uchodzą Yves Saint Laurent Black Opium,  Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla Cologne Intense, Estee Lauder Modern Muse Nuit i Tom Ford Tobacco Vanille (unisex).

Jaśmin pachnie upojnie i odurza zmysły

W perfumiarstwie używa się dwóch z ponad dwustu gatunków jaśminu. Ten z francuskiego Grasse wchodzi w skład Chanel N°5 i jest jedną z tajemnic wielkiej kariery kultowych już perfum. Zapach jaśminu, który uwiódł w tym samym stopniu perfumiarzy, co i wymagającą klientelę, stał się już legendą. Opisuje się go jako odurzający, narkotyczny, tajemniczy i działający na zmysły do tego stopnia, że nie można mu się oprzeć. Warto to sprawdzić! Odurzaj się zdrowo z Chanel N°5, Jean Patou Joy, czy Gucci Bloom.

Piżmo, czyli działający na zmysły zapach powodzenia

Piżmo jest składnikiem wielu kompozycji zapachowych z górnej półki. Nie tylko wzmacnia zapach i dodaje mu harmonii, ale i wydłuża życie kompozycji zapachowej. Perfumy damskie z piżmem otulają sylwetkę kobiety ciepłą nutką najczystszej zmysłowości. Piżmo to silny afrodyzjak! Ten niezwykły zapach od zawsze kojarzony był z powodzeniem, władzą i sukcesem. Co ważne, przepadają za nim i kobiety, i mężczyźni. Statusem ikony mogą pochwalić się Chanel Coco Mademoiselle, Dior J’adore, Dolce&Gabbana Light Blue i Marc Jacobs Daisy.

Sprawdź https://angelove.pl/