Sprzątanie biura Poznań

Profesjonalne sprzątanie biur – co obejmuje?

Regularne sprzątanie biura jest niezbędne dla komfortu i efektywności pracy personelu. Co więcej, może także uchronić komputery, drukarki i inne sprzęty przed spadkiem wydajności z powodu zalegającego kurzu. Czysta i uporządkowana przestrzeń biurowa to wizytówka każdej firmy, o czym przekonuje się coraz więcej przedsiębiorców. Dołącz do ich grona! Sprawdź, co obejmuje profesjonalne sprzątanie biur i zadbaj o przestrzeń swoją oraz Twoich pracowników.

Zakres prac wykonywanych przez ekipę sprzątającą

Firmy sprzątające są elastyczne i świadczą usługi dopasowane do potrzeb klienta. Tak naprawdę sam decydujesz, za co płacisz. Jednak warto wiedzieć, że podstawowy pakiet usług w ramach sprzątania biur obejmuje między innymi:

  • odkurzanie i mycie podłóg;
  • odkurzanie i pranie dywanów;
  • mycie okien;
  • wycieranie kurzu z blatów, biurek, parapetów czy stołów;
  • kompleksowe sprzątanie łazienek, kuchni i pomieszczeń socjalnych;
  • opróżnianie i wymianę worków na śmieci;
  • uzupełnianie dozowników na mydło oraz podajników na ręczniki papierowe i papier toaletowy.

 

Usługi dodatkowe dla wymagających przestrzeni

Profesjonalne firmy sprzątające zwykle prezentują szeroką ofertę, obejmującą także usługi dodatkowe, które mogą okazać się niezbędne do utrzymania estetycznego wyglądu i higienicznej przestrzeni. Wiele branż, ze względu na swoją specyfikę, wymaga dezynfekcji pomieszczeń. Są to najczęściej gabinety lekarskie i poczekalnie. Część przedsiębiorców nie ma również czasu na zadbanie o zieleń wokół biurowca, skoszenie trawy czy odśnieżanie w miesiącach zimowych, co także może zlecić firmie sprzątającej. W zakres prac dodatkowych wchodzi również dokładne pranie tapicerki, czy alpinistyczne mycie okien na wysokościach. Takie zadania wymagają odpowiedniej wiedzy i przygotowania, dlatego zdecydowanie warto powierzyć je specjalistom.

Firma sprzątająca Poznań
Firma sprzątająca Poznań

Sprzątanie biura Poznań

W ostatnich latach Poznań bardzo rozwinął się pod kątem dostępnej przestrzeni biurowej. Coraz więcej przedsiębiorstw poszukuje profesjonalnego wsparcia w zakresie sprzątania. Jedną z firm z wieloletnim doświadczeniem w branży i rozległą wiedzą na temat utrzymania czystości, która od lat świadczy swoje usługi na terenie Poznania i okolic – jest Rygo.

 

To zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają nowoczesny sprzęt i bezpieczne środki, aby doprowadzić każde biuro do perfekcyjnej czystości. To nie tylko korzystne i opłacalne rozwiązanie, ale często także konieczne, dla zachowania higieny w miejscu pracy (szczególnie w miejscach, gdzie pracuje wiele osób). Możesz skorzystać z jednorazowej usługi lub zdecydować się na regularne wizyty ekipy sprzątającej w Twoim biurze.

Sprzątanie biur – usługa dopasowana do potrzeb

Godziny pracy biura często są elastyczne, a firmy sprzątające doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dlatego oferują serwis dzienny lub wieczorny – wszystko zależy od Twoich potrzeb. Grafik ustalany jest każdorazowo ze zleceniodawcą, w taki sposób, aby nie zakłócać pracy personelu i nie powodować niedogodności związanych ze sprzątaniem.

Zdjęcia: materiał od klienta