RE-OCA

Źródło: https://re-oca.pl/index.php/pl/

RE-OCA jest serwisem telefonów komórkowych, który kompleksowo przeprowadza wszystkie naprawy smartfonów. W zakres naszych usług wchodzą takie czynności jak proste wymiany podzespołów (wymiany wyświetlacza, baterii, głośników, aparatów czy mikrofonów), trudniejsze naprawy jak wymiana zbitej szybki, a także naprawa płyt głównych urządzeń i odzyskiwanie z nich danych. Nie korzystamy z pośredników, wszystkie działania wykonujemy na miejscu.

Jakie naprawy przeprowadzamy?

Specjalizujemy się w urządzeniach Apple. Wykonujemy kompleksową diagnostykę oraz naprawy zarówno smartfonów iPhone, jak i iMac-ów, Mac-Book-ów, iPad-ów oraz Apple Watch-ów. Poza tym możemy zreperować również urządzenia marki Samsung, w tym telefony komórkowe z serii S, A oraz M. Rozwiązujemy problemy po zalaniu urządzenia, a także świadczymy usługę odzyskiwania danych, gdy występuje problem z obsługą telefonu. W smartfonach możemy również wymienić m.in. szybkę, dotyk, wyświetlacz, baterię, mikrofon, głośnik, aparat, obudowę czy przyciski głośności oraz power. Wykonujemy wszystkie naprawy na płycie głównej: układu audio, dotyku czy podświetlenia, WiFi, oprogramowania, naprawę RAM, systemu FACE ID czy wibracji.

W przypadku MacBook-ów i iMac-ów możemy przeprowadzić wymianę TouchPada, matrycy, głośnika, wentylatora, dysku SSD oraz HDD i naprawić układ chłodzenia, port ładowania czy zwiększyć pamięć RAM.

Ekologiczne podejście, wysoka jakość i atrakcyjne ceny

Wierzymy w ekologię i rozwój rynku wtórnego technologii mobilnych – wszelkie usterki naprawiamy w sposób przyjazny dla naszej planety. Posiadamy najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt w Polsce oraz wysoko przeszkolony personel, dzięki czemu gwarantujemy jednocześnie najwyższą jakość naszego serwisu. Proces regeneracji wyświetlaczy podzieliliśmy na stanowiska wyspecjalizowane w zakresie danej naprawy i staliśmy się producentem wyświetlaczy na bazie recyklingu. Dzięki temu mamy wysoką jakość w stosunku do niskich cen. Jesteśmy zarejestrowani w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (BDO), dzięki czemu masz pewność, że działamy z troską o stan naszej planety.