Rodzaje stylizacji z jeansami

Często nie masz pomysłu na stylizację? Posiadasz pełną szafę ubrań, a mimo to i tak ,,nie masz się w co ubrać”? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Pokażemy Ci, jak łatwo zrobić różnorodne stylizacje na każdą okazję. Więcej podobnych porad na https://liveasily.pl/kategoria/zdrowie-i-uroda/ .

Sportowy

Każdy z nas ma w domu różnego rodzaju jeansy, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że można z nich zrobić zaskakujące stylizacje. Jeżeli chcemy postawić na tę bardziej wygodną opcję, możemy założyć szersze jeansy, tzw. jeansy Mom fit. Do takich spodni wystarczy, że ubierzemy wygodną, luźną koszulkę oraz sportowe buty. Możemy również wybrać drugi rodzaj jeansów z naszej szafy, mianowicie spodnie obcisłe, do których pasuje bardzo dużo ubrań. Są to zarówno t-shirty luźne, jak i obcisłe. Jeżeli założymy do tzw. rurek szykowną bluzkę oraz sportowe buty, postawimy zarówno na wygodę, jak i dobry wygląd. Dodatkowo, sportowy wygląd bardzo często kobiety tworzą za pomocą jeansów z dziurami. Takie spodnie możemy znaleźć zarówno w wersji obcisłej, jak i tej luźnej

Elegancki

Jeansy mają to do siebie, że niezależnie co do nich założymy, będzie to dobrze wyglądać. Z codziennych jeansów można również zrobić look biznesowy. Szczególnie, jeżeli są to czarne obcisłe spodnie, do których można dodać elegancką, luźniejszą bluzkę. Dodatkowo, do takiego stroju, elegancji dodadzą z pewnością buty na obcasie, jak chociażby szpilki. Takie buty dodadzą również elegancji stylizacjom z szerokimi spodniami. Warto jednak przy ważniejszych okazjach, stawiać na estetyczną, klasyczną górę przy wyborze właśnie jeansowych spodni.

Casualowy – mix

Styl casualowy jest bardzo wygodny, dlatego też nie różni się zbytnio od tego sportowego, jednak wyglądem przypomina ten bardziej elegancki. Jeansy mogą być zarówno szerokie, wąskie, jak i te z dziurami. Wystarczy, że ubierzemy odpowiednią bluzkę bądź t-shirt oraz dobierzemy pasujące buty. Bardzo często do takiej stylizacji, oprócz tych sportowych, wybierane są również półbuty, w których możemy tworzyć bardziej gustowne stroje.

Jeansy są takim rodzajem odzieży, do których nie ważne co ubierzemy, zawsze będziemy dobrze wyglądać. Tylko od nas zależy czy chcemy stawiać na wygodę i styl czy może na klasykę i elegancję.