Szukasz sprawdzonego dostawcy materiałów budowlanych? Poznaj naszą ofertę

Źródło: https://baustoff-metall.com.pl/

Baustoff-Metall jest jednym z największych europejskich dostawców materiałów budowlanych wykorzystywanych do wykańczania wnętrz. Nasza firma skupia się na sprzedaży wysokiej jakości materiałów od sprawdzonych producentów. Dowiedz się, jakie materiały możemy Ci dostarczyć.

Poznajmy się

Spółka Baustoff-Metall rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 r. i od samego początku skoncentrowana jest na obsłudze dwóch segmentów rynku: inwestycyjnego oraz profesjonalnych wykonawców. Skupiamy się przede wszystkim na sprzedaży sufitów podwieszanych, ogniochronnych, higienicznych, metalowych i klimatyzujących, a także ścianek działowych, materiałów izolacyjnych oraz chemii budowlanej. Własna sieć sprzedaży, specjalistyczny transport i własne magazyny pozwalają nam na szybkie dostarczenie Ci wszystkich oferowanych towarów. Dodatkowo możesz liczyć na profesjonalne doradztwo specjalistów w swojej branży.

Czym się wyróżniamy?

Od samego początku istnienia naszej firmy staramy się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług i oferować szeroki asortyment produktów. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne naszych pracowników, rzetelność i profesjonalizm. Ma to bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów. Zatrudniamy specjalistów a zamówienia realizujemy szybko i sprawnie wykorzystując do transportu najnowocześniejsze i specjalistyczne środki transportu.

Baustoff+Metall to firma austriacka, obecna w 14 krajach Europy, posiadająca 100 oddziałów. Na każdym rynku, na którym działamy, dostosowujemy się do lokalnych uwarunkowań, ale wszędzie jesteśmy postrzegani jako fachowcy w swojej branży. Zachęcamy do kontaktu!