Taksówka w Chełmie

Źródło: https://chelm.ekotaxi.pl/

Wybierz nasze taksówki w Chełmie

Taksówka w Chełmie to środek transportu poszukiwany nie tylko przez wielu mieszkańców tego miasta, ale również przez osoby, które przebywają w tym rejonie tylko tymczasowo – w związku z odwiedzinami, służbowo lub turystycznie. Na rynku widać różnorodne oferty tego typu przewozów, ale zapewniamy, że najlepszym wyborem będzie nasze Eko Taxi. Jesteśmy renomowaną korporacją taxi, która działa w wielu miastach na terenie całego kraju. Wyróżnia nas wysoka jakość usług, połączona ze stosunkowo niskimi stawkami. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Przejazdy

Kursy taxi po Chełmie i okolicach, dostępne w przystępnych cenach, możesz zamówić, dzwoniąc pod numer +48 82 540 80 00. Oprócz tego możesz skorzystać z aplikacji mobilnej Eko Taxi, za pomocą której również zamówisz nasze usługi. Funkcjonujemy całodobowo przez siedem dni w tygodniu, więc naszymi taksówkami możesz wrócić bezpiecznie nawet z nocnej imprezy czy podróżować w weekendy oraz dni świąteczne. Kierowcy dysponują terminalami płatniczymi, w związku z czym za kursy zapłacisz tak, jak lubisz – gotówką lub kartą. Szczegółowe stawki za poszczególne taryfy możesz sprawdzić w cenniku na naszej stronie, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Inne usługi

Poza klasyczną taksówką możesz u nas zamówić auto typu kombi lub pojazd dla 5-6 pasażerów, sprawdzający się doskonale dla podróżujących wspólnie rodzin czy grup przyjaciół. W Eko Taxi umożliwiamy przewożenie zwierząt, a kierowcy pomagają także w mniej standardowych usługach, jak zakupy na telefon czy przewóz przesyłek. W Eko Taxi przyjmujemy też zlecenia indywidualne oraz możemy pomóc w zakresie monitorowanego przewozu dzieci i obsługi imprez. Skorzystaj z naszego wsparcia także, gdy podróżujesz własnym autem i przytrafi się jakaś awaria, w związku z którą potrzebujesz odpalenia samochodu z kabli lub odprowadzenia czy odholowania pojazdu. Oferta jest zatem kompleksowa, a nasze usługi dodatkowe mogą się przydać szczególnie mieszkańcom miasta.