W czym latem pójść na wesele?

Lato to idealny czas na noszenie czegoś lekkiego i przewiewnego. Dobra letnia sukienka zapewni Ci chłód i wygodę bez poświęcania swojego stylu. 

Sukienka o linii A Ten styl jest jednym z najbardziej pochlebnych zwłaszcza podczas cieplejszych miesięcy. Możesz ją ubrać w górę lub w dół, w zależności od okazji. Wygląda najlepiej w miękkich tkanin, takich jak koronka i szyfon, ale można również znaleźć w bardziej strukturalnych materiałów, takich jak len i bawełna. Ten styl ma zebraną talię, która rozszerza się od naturalnej linii talii, tworząc kształt dzwonu na dole, i spada stamtąd do tuż poniżej kolana lub tuż nad nim (w zależności od wzrostu).

Midi Dress to dłuższa wersja sukienki, więc jeśli szukasz czegoś krótkiego, to nie jest to właściwy wybór dla Ciebie. Niektóre wyglądają najlepiej z paskami, podczas gdy inne wyglądają lepiej z rękawami. Podobnie jak sukienki A-line, sukienki midi występują w wielu różnych stylach i tkaninach, ale wszystkie powinny spaść tuż nad kolanem lub nieco poniżej (ponownie, w zależności od wzrostu).

W większości przypadków istnieje opcja „black tie” i opcja „semiformal”. Black tie oznacza, że potrzebujesz sukni wieczorowej z akcesoriami, takimi jak kolczyki i buty, które pasują do stroju. Suknie wieczorowe powinny być dłuższe niż długość do kolan, ponieważ krótkie sukienki mogą być uznane za nieodpowiednie na formalne wydarzenie.

Opcja półformalna oznacza, że możesz ubrać się bardziej swobodnie (dozwolone są nawet dżinsy). Na tego typu okazję należy założyć coś lekkiego i eleganckiego. Możesz założyć imprezową sukienkę lub spódnicę z ładną bluzką lub koszulą, która pasuje do Twojego odcienia skóry. Materiał, z którego wykonany jest strój, nie powinien być zbyt cienki, ponieważ może wyglądać tanio lub nieodpowiednio na tego typu okazję. Więcej na stronie http://howwear.pl/