Wieszak na kapelusze – czy warto go kupić?

Czy masz wszystkie swoje kapelusze w jednym miejscu? Jeśli nie, oto dobry sposób, aby upewnić się, że pozostaną one uporządkowane: kup stojak na kapelusze.

 

Nie mówię tu o tanich plastikowych stojakach na kapelusze, które można znaleźć w Wal-Marcie. Nie, mówię o stojakach na kapelusze z litego drewna z lat 50-tych i 60-tych, które wciąż są w doskonałym stanie na eBayu za mniej niż 40 dolarów.

 

Kluczem do zdobycia jednej z tych rzeczy jest wiedzieć, czego szukasz. Oto moje wskazówki dotyczące znalezienia dobrego rocznika stojaka na kapelusze:

 

-Upewnij się, że sprawdzasz pomiary stojaka. Powinien być wysoki na około 5 stóp, ze słupkami oddalonymi od siebie o 2 stopy przy podstawie i 3 stopy przy ich wierzchołkach. Dół powinien być 4-5″ od podłogi. Jeśli jest zbyt wysoki lub zbyt krótki, nie będzie pasował do twojej przestrzeni tak dobrze, jak mógłby.

 

.-Drewno powinno być z litego dębu lub wiśni. Inne rodzaje drewna mogą się rozpryskiwać i zużywać z czasem.

 

-Sprawdź kilka innych aukcji, aby uzyskać pomysł, ile powinien kosztować dobry zabytkowy drewniany stojak na kapelusze. Czasami będą one droższe, jeśli zawierają specjalne funkcje, takie jak metalowe haki, ale prawie zawsze będą tańsze niż jeden kupisz nowy dzisiaj.

Więcej przeczytasz na stronie: detaille.pl.