źródło: pixabay.com/StockSnap

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o laminacji brwi

Laminowanie brwi to jeden z najszybciej rozwijających się obecnie trendów urodowych. Laminowanie brwi w celu uzyskania pełniejszego i grubszego wyglądu z pewnością pomoże Ci osiągnąć tę salonową jakość brwi, o której zawsze marzyłeś. Jednak ze wszystkimi różnymi dostępnymi usługami, może być trudno zdecydować, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia.

Co to jest laminacja brwi?

Laminowanie brwi to prosty proces, który polega na przyklejeniu pasm włosów do naturalnej brwi i pozwolić im się tam przykleić. Klej używany do tego procesu może być wykonany z mineralnych lub syntetycznych składników, ale musisz upewnić się, że jest odpowiedni do stosowania na brwiach przed wyborem.

Jak długo trwa laminowanie brwi?

Większość ludzi udaje się na regularne sesje laminowania brwi co dwa tygodnie, aby utrzymać swój wygląd. Ilość czasu wymaganego dla każdej sesji zależy od tego, jak szybko rosną Twoje włosy i jak grube są, ale większość ekspertów zaleca udanie się na co najmniej trzy sesje z rzędu, aby uzyskać pożądane rezultaty. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://wyjatkowystyl.pl/.