Dom

Xiaomi – komplet akcesoriów na urozmaicenie życia

Xiaomi to marka, która od kilku lat coraz mocniej podbija swoją pozycję na rynku. Obecnie wybija się głównie za pomocą telefonów komórkowych, które posiadają bardzo dobre parametry w porównaniu do ich niskich cen. Akcesoriów do Xiaomi jest ogrom, zazwyczaj są one kompatybilne z naszym telefonem komórkowym.

Akcesoria do Xiaomi – przydatne w obsłudze telefonu

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy bardzo często potrafi nam zastąpić komputer. Możemy spędzać czas na graniu, załatwianiu spraw biznesowych czy oglądaniu seriali. Zżera to sporo baterii, dlatego też warto wzbogacić się w powerbank – Redmi Power Bank 10000mAh. Podwójne wyjście USB i szybkie ładowanie to coś, co wyratuje nas na niejednym wyjeździe. A skoro już o wyjeździe mowa, to kolejnym akcesorium do Xiaomi, przydatnym w podróży może być para słuchawek bezprzewodowych Mi True Wireless Earphones 2 Basic. Sterowanie dotykiem i żywotność baterii do 20 godzin (korzystając z futerału) umili nam długie podróże.

Xiaomi poza telefonem

Prócz podanych wyżej akcesoriów do Xiaomi https://sklep.myscreenprotector.com/akcesoria-xiaomi , firma oferuje też osobne narzędzia, mające na celu ułatwić nam funkcjonowanie. Jednym z takich przedmiotów jest pompka elektryczna Mi Portable Electric Air Pump. Jest to mała, przenośna pompka z cyfrowym wyświetlaczem oraz wbudowaną baterią. Na ekranie może wyświetlić nam ciśnienie powietrza w oponie czy piłce, a po napompowaniu sama odłącza wydech powietrza. Kolejnym z akcesoriów, które może przydać się w domu, to czajnik Xiaomi Mi Smart Kettle Pro. Za pomocą Bluetooth i aplikacji w telefonie możesz ustawić odpowiednią temperaturę zagotowania wody oraz ustawić opcję podtrzymania temperatury w czajniku.