EMG Warszawa

Źródło: https://www.emg-warszawa.pl/

EMG Warszawa to nasz specjalistyczny gabinet, w którym zajmujemy się konsultacjami, diagnostyką i terapiami neurologicznymi. Dobro naszych pacjentów jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego zapewniamy indywidualną i wykwalifikowaną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich. Już od 2017 roku zapewniamy wysokiej jakości, spersonalizowaną opiekę medyczną mieszkańcom Warszawy i nie tylko. Lata kształcenia i zdobywania doświadczeń pozwalają nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie. Mamy wszystkie kwalifikacje niezbędne do świadczenia wysokiej klasy usług.

Zakres świadczonych usług

W naszym gabinecie zajmujemy się głównie terapią neurologiczną. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z tą dziedziną. U nas wykonasz m.in. badanie EMG – które wykonuje się u pacjentów z podejrzeniem uszkodzenia nerwów obwodowych lub mięśni – i polisomnografię, czyli badanie bezdechu sennego. Zaburzenia oddychania podczas snu są najczęstszą przyczyną zespołu przewlekłego zmęczenia, a zaburzony przez występujące bezdechy sen jest nieefektywny i nie regeneruje organizmu. Ponadto zapewniamy intensywne leczenie dożylne takich chorób jak na przykład tężyczka czy polineuropatia. Stosujemy w tym celu m.in. kwas alfa-liponowy, witaminę C, magnez, wapń, glukozę 5% lub płyn PWE. W zakresie naszych usług znajdują się również iniekcje dożylne i domięśniowe różnego rodzaju leków, takich jak Dexaven, Ketonal, Milgamma czy witamina B12. Najczęstsze jednostki chorobowe diagnozowane w naszej placówce to:

 • zespół cieśni nadgarstka,
 • zespół kanału łokciowego,
 • próba tężyczkowa,
 • polineuropatia,
 • uszkodzenie splotu barkowego,
 • zespoły korzeniowe,
 • choroba neuronu ruchowego (SLA),
 • nerw twarzowy,
 • próba miasteniczna,
 • badanie nerwu sromowego,
 • odruch opuszkowo – jamisty.

Nasi specjaliści

Gabinet prowadzony jest przez doświadczonego neurologa i neurofizjologa dr hab. n. med. profesora WIML Rafała Rolę we współpracy z doświadczonym zespołem pielęgniarek i licencjonowanych techników EMG, a także polisomnografii. Dr hab. n. med. Rafał Rola od 2001 roku konsultuje pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi. W głównej mierze stara się budować trwałe relacje z pacjentami w oparciu o zaufanie i uczciwość. Oferowane w naszej placówce konsultacje neurologiczne wykonywane są właśnie przez niego. Ideą przewodnią naszego całego zespołu jest dostarczanie usług diagnostycznych i terapeutycznych z zakresu neurologii i neurofizjologii na najwyższym poziomie merytorycznym, w przyjaznej i życzliwej atmosferze wzajemnego dialogu i współpracy z pacjentem. Każdy z pacjentów diagnozowanych w naszej placówce jest traktowany indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie naszych techników, pielęgniarek i lekarzy pozwala na szybkie, sprawne i komfortowe dla pacjenta wykonywanie badań diagnostycznych oraz przeprowadzenie terapii dożylnej czy domięśniowej. Badanie EMG przeprowadzane jest zawsze przez lekarza neurologa w asyście technika neurofizjologii. Wyniki badań dostępne są od razu w dniu wykonywania badań.