ZABIEG PINK GLOW BOOST – IDEALNY ZABIEG NA WIOSNĘ

Źródło: https://skinspace.pl/

Zabieg Pink Glow Boost śmiało możemy nazywać naszą perełką, którą pokochało wiele pacjentek za efekty jakie można uzyskać dzięki temu zabiegowi. A jakie to efekt? Na to wskazuje już  sama nazwa:)

Na czym polega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od miejscowego znieczulenia skóry poprzez nałożenie kremu przed zabiegowego, aby cała procedura przebiegała bardziej komfortowo, ponieważ to podanie preparatu techniką mezoterapii igłowej. Dzięki temu do głębszych warstw skóry możemy podać ponad 50 składników zawartych w jednym preparacie, ale najważniejsze z nich to:

  • glutation: to tripeptyd, czyli białko zbudowane z trzech aminokwasów – kwasu glutaminowego, glicyny i cysteiny. Ma on niesamowite właściwości przeciwutleniające.  Dzięki niemu nasza skóra stanie się ujednolicona i rozjaśniona, poprzez zahamowanie enzymu odpowiedzialnego za powstawanie przebarwień na na skórze.
  • kwas hialuronowy: polisacharyd z grupy glikozaminoglikanów, występuje naturalnie w organizmie człowieka, jego niesamowitą właściwością jest zdolność do wiązania wody w skórze właściwej
  • aminokwasy i koenzymy: są to składniki odżywcze, niezbędne do syntezy kolagenu, czyli białka podporowego skóry, które trzyma ją w “ryzach”

Na zakończenie zabiegu nakładana zostaje maska i lotion z beta-glukanem, aby dodatkowo odbudować warstwę hydrolipidową naskórka i wzmocnić skórę.

Dla kogo jest to zabieg? Dla jakiej skóry, z jakimi problemami sobie poradzi?

Pink Glow Boost świetnie sprawdzi się przy cerach, które są zmęczone, szare z przebarwieniami, które potrzebują mocnego odżywienia np. po zimie. Właśnie dlatego jest to idealny zabieg na wiosnę, ponieważ zregeneruje skórę, a także doda jej blasku, rozświetlenia. Sprawi, że będzie ona wyglądała na zdrową. Skóra stanie się także nawilżona i napięta po okresie zimowym, w którym narażona była na różne czynniki zewnętrze, takie jak np. wahania temperatury, czy suche powietrze w pomieszczeniach. Zabieg ten pomoże również rozjaśnić cerę i pozbyć się przebarwień hormonalnych oraz posłonecznych na skórze, dzięki wysokie stężenie glutationu, który hamuje enzym pobudzający komórki barwnikowe w skórze (melanocyty).