źródło: https://pixabay.com/StuBaileyPhoto

Dom

Jakie wybrać zasłony do sypialni?

Jeśli chodzi o wybór odpowiednich zasłon do sypialni, ważne jest, aby pomyśleć o tym, co zwykle będziesz robić w pokoju – czy będziesz spać, pracować, czy spędzać czas ze swoją znaczącą drugą osobą.

W ciągu dnia, kiedy przez okna wpada mnóstwo światła, nie szukasz tak ciężkich zasłon. Lżejsza tkanina pozwala na wpuszczenie do pokoju więcej naturalnej jasności, nie czyniąc go zbyt zimnym i ciemnym w zimie. Wybraliśmy te lżejsze lniane zasłony do naszej sypialni, które dobrze komponują się z resztą naszego umeblowania i dają nam tylko tyle prywatności, abyśmy mogli się ubrać bez poczucia, że jesteśmy zbyt odsłonięci.

Jeśli chcesz zablokować więcej światła w nocy, rozważ wybór tych cięższych, aksamitnych zasłon. Są one wystarczająco grube, aby zablokować większość zewnętrznych hałasów i utrzymać pokój całkowicie ciemny do spania. Koc nad naszym łóżkiem to również świetny sposób, aby pomóc stworzyć spokojną atmosferę, która sprzyja zasypianiu. Stanowi on również miłą dodatkową warstwę podczas zimnych nocy – a do tego świetnie wygląda! Wejdź na stronę http://slowdom.pl/ i dowiedz się więcej!