źródło: pixabay.com/Pexels

Pomysły na prezenty dla pracowników

Pomyślenie o idealnym prezencie dla pracowników może być trudne. Czy dać im coś, co pokochają, czy może coś praktycznego, co może im się przydać? Najlepsze prezenty to te, które pomagają pracownikom poczuć się docenionymi i wartościowymi. Oto kilka pomysłów na prezenty z motywem firmowym, które Twoi pracownicy pokochają i docenią.

 

Jeśli Twoja firma ma logo, rozważ zdobycie dla każdego pracownika kubka z jego imieniem. Jest to praktyczne, ale to także miły sposób, aby przypomnieć wszystkim o duchu zespołu w twoim biurze. Dodatkowo, jest to coś, czego każdy może użyć, aby cieszyć się poranną kawą lub herbatą.

 

A jeśli Twoja firma ma jakiś wewnętrzny żart lub maskotkę, rozważ zdobycie dla każdego koszulki z tym logo. To nie tylko zabawa, ale także dobry sposób na budowanie zespołu i sprawi, że wszyscy poczują się częścią rodziny. Jeśli wszyscy w biurze uwielbiają pizzę, daj wszystkim kupon na darmową dostawę z lokalnej pizzerii.

 

Jeśli Twoja firma zachęca do zdrowego trybu życia, kup każdemu tracker fitness, aby mogli śledzić poziom swojej codziennej aktywności przez cały rok!

 

Jeśli naprawdę chcesz pójść na całość, zarezerwuj dla swoich pracowników popołudnie w dziennym spa! Każdy może się zrelaksować i dobrze bawić. Więcej pomysłów znajdziesz na stronie https://manux.pl/