Inspirację na integrację przy home office

Integracja online pomysły – jak taki proces może przebiegać przy pracy zdalnej? Jak się okazuje, home office sprzyja temu, aby jeszcze częściej organizować takie integracyjne spotkania. Czytając niektóre integracja online pomysły, możemy być bardzo zaskoczeni tym, co też można zrobić wspólnie, będąc od siebie tak daleko oddaleni.

Umówmy się przed ekranem na kawę lub herbatę. Tak, już nie raz takie spotkania odbywały się w biurowej przestrzeni. To dlaczego nie można pomyśleć o tym, aby spotkać się w ten sposób w wirtualnym świecie. Zawsze starajmy się wybrać jedna godzinę, podczas której będzie można ze spokojem porozmawiać – nie tylko o samej pracy.

Zagrajmy w Tabu. Właściwie to można powiedzieć, że gra ta nosi dwie nazwy. Jedna z nich to tabu, a druga kalambury. Tą grę chyba znają wszyscy, a zasad nikomu nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Do tej gry można dokupić specjalne zestawy. Warto postarać się o to, aby takie komplety do gry trafiły do domu poszczególnych osób. Chyba, że ktoś będzie bazował na własnych hasłach, które również z powodzeniem można wymyślić.

Wspólny seans kinowy online. Wieczór filmowy, który każdy spędzi w zaciszu domowym, ale na połączeniu online to ciekawa propozycja. Warto postarać się o to, aby w takim wieczorze nie przeszkadzał żaden z członków rodziny (chyba, że będzie to inna osoba dorosła, która zaakceptuje zasady panujące podczas takiego spotkania). Po zakończeniu filmu zawsze można wymienić się swoimi przemyśleniami odnośnie filmu.

Jak może jeszcze wyglądać integracja online pomysłyDIY – to absolutny hit, który pozwala się wykazać posiadanymi umiejętnościami. Takie warsztaty DIY może poprowadzić jeden z pracowników – w szczególności, jeżeli jest to jego pasja. Można również poprosić o pomoc inną osobę, niekoniecznie związaną z firmą, która DIY się zajmuje.